AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 7. Niedziela zwykła 20 lutego 2022r.

1. Kalendarz liturgiczny:
Niedziela – dziś 7 niedziela zwykła w roku liturgicznym; o godz. 17.30 zapraszamy na nieszpory Eucharystyczne
Poniedziałek – wspomnienie św. Piotra Damiana, Bpa i Dra Kościoła
Wtorek – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła
Środa – wspomnienie św. Polikarpa, Bpa i Męczennika
Czwartek – św. Macieja, Apostoła – Tłusty Czwartek
Piątek – wspomnienie św. Cezarego z Nazjanzu
Sobota – wspomnienie św. Aleksandra, bpa

2. Podziękowanie za udział w wizytacji biskupiej
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za liczny udział w wizytacji biskupiej, która miała miejsce w naszej parafii w minioną niedzielę. Szczególnie dziękuję Radzie Parafialnej, Zespołowi Charytatywnemu, Ministrantom i Lektorom. Ks. Bp Janusz Mastalski, który wizytował naszą parafię, podziękował za wielki wkład Parafian w remont naszego kościoła, szczególnie za prace związane z wymianą pokrycia dachu.

3. Zmarli z naszej parafii
+ Jacek Edward Genowski, lat 77 zam. ul. Stradom, pogrzeb będzie 23.02.2022 o godz. 13.40 na Batowicach; + Stanisław Krzysztof Wawrzeń, lat 67, zam. ul. św. Sebastiana, pogrzeb 24.02.2021, o godz. 11.00 na Batowicach

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w tym tygodniu!