AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021r.


1. Kalendarz liturgiczny
Niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przez cały tydzień modlimy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. W niedzielę wypada Święto św. Marka Ewangelisty, imieniny ks. Arcybiskupa. Otoczmy go naszą modlitwą

2. Kalendarz liturgiczny
Poniedziałek – wspomnienie św. Marcelina
Wtorek – św. Ludwika Marii Grignon de Montfort
Środa – św. Piotra Chanela, kapłana i męczennika
Czwartek – św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy, dra kościoła, patronki Europy
Piątek – św. Piusa V, papieża
Sobota – wspomnienie św. Józefa Robotnika, Święto Pracy

3. Dokończenie remontu dachu na kościele
Rozpoczynamy ostatni etap remontu dachu na naszym kościele, tzw. daszek nad kaplicą Najświętszego Sakramentu i nad zakrystią. Całość prac jest wyceniana na ok. 500 tys. zł.: 44% przyznał nam SKOZK, 10% Rada Miasta pozostałe 46% musi wpłacić parafia. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na remont naszego kościoła i na jego utrzymanie.

4. Msze św. niedzielne i Nabożeństwa majowe
Zapraszamy do naszego kościoła na Msze św. niedzielne, również ministrantów i lektorów. Wprawdzie dyspensa od Mszy św. niedzielnej nie została jeszcze zniesiona, ale w naszym kościele może zmieścić się ponad 150 osób. Nabożeństwa majowe odbywają się w naszym kościele o 17.30, przed Mszą św. wieczorną.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej Czwartej Niedzieli Wielkanocnej, niedzieli Chrystusa Dobrego Pasterza. Szczęść Boże!