Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 31 niedziela zwykła – 3.11.2019

1. Kalendarz liturgiczny
Niedziela – Dziś pierwsza niedziela miesiąca listopada. Zapraszamy o 17.30 na Nieszpory Eucharystyczne
Poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
Sobota – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, święto.

2. Modlitwy za zmarłych
Do 8 listopada w czasie adoracji przed Mszą św. wieczorną modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Codziennie też możemy zyskać odpust zupełny za naszych zmarłych. Warunki: stan łaski uświęcającej, Komunia święta., modlitwa w intencjach Ojca świętego. Można jeszcze składać wypominki za zmarłych. Za złożone ofiary na wypominki i zamówione intencje mszalne za bliskich zmarłych serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

3. Zbiórka Parafialnej Caritas
Panie z Parafialnego Koła Caritas będą zbierać dziś ofiary na ubogich z naszej parafii. Bóg zapłać za wsparcie.

4. Koncert dobroczynny
Orkiestra św. Maurycego, która koncertuje w naszym kościele zaprasza na koncert charytatywny zatytułowany Niepodległa. Ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów remontu kopuły naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli