AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 24.03.2024

 1. Niedziela Palmowa – dziś w całym kościele przeżywamy Niedzielę Palmową, nazywaną też Niedzielą Męki Pańskiej, ponieważ w czasie Liturgii Słowa czytamy opis Męki Pańskiej. Poświęcając dzisiaj przyniesione gałązki palmowe rozpoczynamy naszą drogę z Chrystusem ku Świętom Paschalnym.
 2. Triduum Paschalne
  Obrzędy Triduum Paschalnego – Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota – odbywają się w naszym kościele o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. rano.
 3. Rekolekcje wielkopostne
  Dziś rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które będą trwać do środy Wielkiego Tygodnia. Rekolekcje dla dzieci ze Szk. Podst. Nr 16 są w szkole a dla Młodzieży 46 LO w kościele o godz. 11.30. Prowadzi ks. Piotr Płaszcz. Nauki dla dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę na Mszy św.   o godz. 7.00 i 18.00 oraz dla młodzieży I LO im Nowodworskiego o godz. 12.30 prowadzi  ks. Ryszard Gacek. Zakończenie rekolekcji dla dzieci i młodzieży z ul. Dietla w środę o godz. 9.30, a dla I LO o godz. 8.00  W Niedzielę Palmową słuchamy opisu Męki Pańskiej
 4. Paczki wielkanocne
  Paczki świąteczne, przygotowane przez Panie z Caritas parafialnej będą rozwożone w Wielki Czwartek przed południem. Bóg zapłać za ofiary i pomoc w przygotowaniu paczek!
 5. Odwiedziny chorych
  Chorych przed Świętami Wielkanocnymi odwiedzimy w Wielką środę od godziny 12.00.