AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 23. Niedziela zwykła 10 września 2023 roku

 1. Kalendarz liturgiczny:
  * Niedziela – 23 Niedziela zwykła; Beatyfikacja Rodziny Ulmów w Markowej k. Łańcuta: Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci w tym jednego dziecka nienarodzonego, które zostało zabite w łonie matki. Transmisja w TVP o godz. 10.00;
  * Za tydzień 31 pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Będziemy modlić się za rodziny, aby były Bogiem silne.
  * Wtorek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
  * Środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła
  * Czwartek  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  * Piątek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
  * Sobota – wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana bp,
  * Niedziela– biskupa wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
 2. Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki
  W przyszłym tygodniu w poniedziałek 18.09.2023 święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i KSM. W piątek rozpoczynamy Triduum przed Świętem św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do modlitwy za dzieci i młodzież z naszej parafii i z naszych szkół w piątek, sobotę i niedzielę na wieczornej Mszy św.
 3. Bierzmowanie w naszej parafii
  W piątek 22.09.2023 będzie miało miejsce bierzmowanie młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej z naszej parafii. Gdyby ktoś z naszej parafii z różnych powodów nie przyjął sakramentu bierzmowania może zgłosić się w najbliższym czasie do kancelarii parafialnej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego świętowania niedzieli. Szczęść Boże.