AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: IV Niedziela Wielkanocna 30 kwietnia 2023 r.

 1. Kalendarz liturgiczny
  – 4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne w Archidiecezji Krakowskiej i w całym Kościele.
  – Poniedziałek – 1 maja, wspomnienie św. Józefa Robotnika
  – Wtorek – św. Atanazego bpa i Dra Kościoła, Dzień Flagi Narodowej
  – Środa – 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski
  – Czwartek – Święto św. Floriana, Patrona Miasta Krakowa
  – Piątek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana
  – Sobota – Święto Świętych Apostołów Jakuba i Filipa
 2. Nabożeństwa majowe
  Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa majowe, które są odprawiane o godz. 17.30, przed Mszą św. wieczorną. Pierwsze nabożeństwo majowe w niedzielę. W czasie nabożeństw majowych będziemy się modlić za Ojca Świętego Franciszka, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie i zakonne
 3. 25 lecie skarby biskupiej ks. kard. Stanisława Dziwisza
  Dziś 30 kwietnia w niedzielę w Centrum Jana Pawła II o 12.30 Msza św. z okazji 25-lecia sakry biskupiej ks. kard. Stanisława Dziwisza. Otoczmy modlitwą ks. Kardynała Stanisława prosząc Boga o potrzebne łaski dla Jubilata. Transmisja z tej uroczystości w Telewizji Trwam.
 4. Nowenna przed Uroczystością św. Stanisława BM
  W sobotę w katedrze Wawelskiej  rozpoczęła się Nowenna przed Uroczystością św. Stanisława BM. Msze św. codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej Czwartej Niedzieli Wielkanocnej, niedzieli Chrystusa Dobrego Pasterza. Szczęść Boże!