AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 9 kwietnia 2023 roku

 1. Podziękowania i życzenia Wielkanocne
  Dziś przeżywamy Zmartwychwstanie Pańskie. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim naszym parafianom, którzy przyczynili się do przygotowania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję Paniom z Sekcji Charytatywnej za przygotowanie paczek wielkanocnych; ks. Maksymilianowi i Służbie Liturgicznej – Ministrantom i Lektorom za piękną liturgię; Panu Organiście Krzysztofowi Pawliszowi, Panu Kościelnemu Adamowi, Oskarowi, Paniom sprzątającym Agacie i Agnieszce oraz Pani Anecie Staszczyk, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański; przedstawicielom Rady Parafialnej za życzenia z okazji Dnia Kapłańskiego i Świąt Wielkanocnych.
  Niech Świętowanie Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego umocni naszą wiarę, ożywi nadzieję i na nowo rozpali serca miłością, byśmy wytrwale podążali za Chrystusem Zmartwychwstałym drogą naszego powołania i świadczyli w codzienności o triumfie życia nad śmiercią, o zwycięstwie dobra, miłości i prawdy.
 2. Kalendarz liturgiczny
  Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. Porządek Mszy św. niedzielny. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. W piątek z racji na Oktawę Zmartwychwstania nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
 3. Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego
  Zachęcamy do udziału w Eucharystiach w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. codziennie o godz. 7.00 i 18.00

Radujmy się w Panu. Wesołego Alleluja! Blessed Easter! Joyesse Pasque! Buona Pasqua! Felices Pasquas! Gesunde Christi Auferstehung! Szczastliwogo Wielikodnia!