AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: I Niedziela Wielkiego Postu – 26 luty 2023 r.

  1. I Niedziela Wielkiego Postu – W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Zachęcamy do podjęcia wielkopostnych postanowień i uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa jest odprawiana w naszym kościele w piątki o godz. 17.30, a Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach i w Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami – stan łaski uświęcającej i modlitwa w intencji Ojca św.
  2. Kościoły stacyjne
    W najbliższy piątek 3.03.2023 w naszej parafii odbędzie się Msza św. o godz. 18.00 w ramach pielgrzymowania do kościołów stacyjnych. Tegorocznej, 6. już edycji Kościołów Stacyjnych towarzyszyć będzie hasło „Cisza dla Krakowa”. W centrum postawiony zostanie Chrystus oraz modlitwa. Po zakończeniu liturgii będzie można wziąć udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00. Będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Składka na Centrum Jana Pawła II
    Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Bóg zapłać!   
  4. Mitingi AA
    W naszej parafii odbywają się spotkania AA – Anonimowych Alkoholików w salce na ul. Kanoniczej 11 w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli wielkopostnej, skupienia i ducha modlitwy.