AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 4. Niedziela zwykła 29 stycznia 2023 roku

 1. Kalendarz liturgiczny:
  Niedziela – 4 niedziela zwykła w roku liturgicznym, dziś o 17.30 na nieszporach rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne. Celem tego nabożeństwa jest wynagradzanie za zniewagi Najświętszego Sakramentu, Krzyża Świętego i obrazów Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
  Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  Czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane też Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na Mszy świętej rano 7.00 i wieczorem o 18.00. W Święto Ofiarowania Pańskiego będziemy obchodzić XXVII Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy modlić się o liczne i dobre powołania do zgromadzeń żeńskich. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  Piątek  – św. Błażeja bpa i męczennika oraz św. Oskara bpa
  Sobota – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, poświęcenie chleba i wody
 2. I Piątek miesiąca i I Sobota miesiąca
  W piątek nabożeństwo I Piątku miesiąca na Mszy św. rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. Chorych odwiedzimy po południu od godz. 14.00.
  I sobota miesiąca – na Mszy św. porannej oddamy cześć Niepokalanemu Sercu Mary. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. z racji I Piątku i I Soboty
 3. Caritas parafialna
  Panie z Parafialnego Koła Caritas będą zbierać po Mszach św. ofiary na potrzeby ubogich naszej parafii. Bóg zapłać
 4. Zmarli
  + Stanisław Józef Jagła, lat 78, mieszkał na ul. Stradomskiej, pogrzeb 30.01.2023, godz. 11.40 na Cmentarzu Batowickim

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli! Dzieciom i młodzieży dobrego wypoczynku zimowego. Szczęść Boże!