AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 32. Niedziela zwykła 6 listopada 2022 roku

 1. Kalendarz liturgiczny:
  Środa –  Rocznica poświęcenia Bazylik Laterańskiej w Rzymie
  Czwartek  – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
  Piątek –  św. Marcina z Tours. Narodowe Święto Niepodległości
  Sobota – wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika,
  Niedziela – wspomnienie świętych Benedykta, Jana. Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
 2. Inauguracja wystawy bł. ks. Jerzego Popiełuszki
  W niedzielę 6.11.2022 zainaugurujemy wystawę poświęconą bł. ks. Jerzemu Popiełuszce w 75 rocznicę jego urodzin. Na Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 słowo skieruje do nas pan Marek Kędziorek, promotor kultu ks. Jerzego
 3. Święto Narodowe
  W piątek 11 listopada obchodzimy Święto Narodowe – 104-ą rocznicę odzyskania niepodległości. Będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny o miłość i zgodę w naszym polskim domu.   Msze święte o 7.00 rano i o 18.00 wieczorem.
 4. Codzienna adoracja
  W listopadzie zapraszamy o godz. 17.30 na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą za zmarłych.
 5. Zbiórka Sekcji Charytatywnej
  Panie z Sekcji Charytatywnej po Mszach św. będą zbierać ofiary na potrzeby ubogich z naszej parafii. Ta zbiórka wraz z następną w przyszłym miesiącu będzie przeznaczona na przygotowanie paczek świątecznych dla ubogich z naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za każdy gest dobroci.

Na niedzielę i na czas świętowania rocznicy niepodległości życzymy dużo radości i Bożego błogosławieństwa.