AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 30. Niedziela zwykła 23 października 2022 roku

 1. Kalendarz liturgiczny:
  Niedziela – 24 niedziela zwykła w roku liturgicznym. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na cele misyjne. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30
  Poniedziałek – wspomnienie bł. Antoniego Marii Clareta, biskupa
  Środa – bł. Celiny Borzęckiej, założycielki Sióstr Zmartwychwstanek
  Piątek –  Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 2. Nabożeństwa różańcowe
  Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
 3. Uroczystość Wszystkich  Świętych i Dzień Zaduszny
  W przyszły wtorek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 procesja z modlitwami za zmarłych. Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych, Dnia zadusznego oraz Oktawy od 1 do 8. listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta, modlitwa w intencji Ojca Świętego oraz nawiedzenie cmentarza.
 4. Wypominki za zmarłych
  Miesiąc listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne oraz intencje Mszy św. za zmarłych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Renowacja kaplicy i pomieszczenia nad zakrystią
  W minionym tygodniu otrzymaliśmy pozwolenie na remont kaplicy Najświętszego Sakramentu oraz pomieszczenia nad zakrystią. Prace w kaplicy podejmiemy jeszcze w tym miesiącu. Kontynuujemy remont dziedzińca na plebanii przy ul. Kanoniczej 11. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za pomoc w tych pracach.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli z rodziną i w rodzinie!