AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 24. Niedziela zwykła 11 września 2022 roku

 1. Kalendarz liturgiczny:
  Niedziela – 24 Niedziela zwykła; 30 pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Modlimy się za rodziny w naszej parafii, aby były Bogiem silne.
  Poniedziałek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
  Wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła
  Środa – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  Czwartek – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
  Piątek – wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana bp,
  Sobota– biskupa wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
  Niedziela  święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i KSM
 2. Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki
  W czwartek rozpoczynamy Triduum przed Świętem św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do modlitwy za dzieci i młodzież z naszej parafii i z naszych szkół w czwartek, piątek i sobotę na wieczornej Mszy św.
 3. Odprowadzenie wody z dachu
  W najbliższym czasie zbierze się Komisja dotycząca odprowadzenia wody z dachu naszego kościoła. W dwóch miejscach rynny nie są w stanie odebrać całości wody, która zalewa teren UJ i ogrodu PP Klarysek.
 4. Antyklerykalna manifestacja przed kościołem
  W minioną niedzielę od godziny 11.00 do godz. 16.00 miała miejsce antyklerykalna manifestacja przed naszym kościołem zorganizowana prze grupę działaczy, którzy zagłuszali nabożeństwa w kościele. Parafia zaprotestowała w Urzędzie Miasta Krakowa przeciw tego typu ekscesom.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego świętowania niedzieli. Szczęść Boże.