AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: Uroczystość Najświętszej Trójcy 12 czerwca 2022 roku

1. Kalendarz liturgiczny
Niedziela Trójcy Świętej dziś w liturgii czcimy tajemnicę Boga w Trójcy Jedynego: Ojca, Syna i Ducha Świętego. Dziś  kończy się w naszej Archidiecezji okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.
Niedziela – bł. ks. Piotra Dańkowskiego, męczennika
Poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, zakonnika
Wtorekwspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męczennika
Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Piątekwspomnienie św. Adama Chmielowskiego, Brata Alberta, zakonnika

2. Boże Ciało
W najbliższy czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Główna procesja ku czci Bożego Ciała z Wawelu na Rynek Krakowski rozpocznie się o godz. 9.00 rano. Podczas procesji z Wawelu drugi ołtarz będzie przed naszym kościołem. Ksiądz Arcybiskup zaprasza nas wszystkich do licznego udziału w głównej procesji z Wawelu na Rynek Krakowski.
W parafii Wszystkich Świętych procesja Bożego Ciała do czterech ołtarzy będzie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Msza św. W Boże Ciało w porządku niedzielnym. Serdecznie zapraszamy.

3. Oktawa Bożego Ciała i nabożeństwa czerwcowe
Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. W Oktawie Bożego Ciała będziemy łączyć nabożeństwo z procesją Eucharystyczną. Serdecznie zapraszamy.

4. Ojcowie Redemptoryści z ul. Zamoyskiego w Podgórzu zapraszają w środę 1 5.06.2022 o godz. 19.00 na spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem nt. Relacje Polska – Rosja.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej Niedzieli Trójcy Przenajświętszej. Radości i pokoju w sercu z rodziną i w rodzinie. Szczęść Boże!