AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022 roku

1. Podziękowania i życzenia Wielkanocne
Dziś przeżywamy Zmartwychwstanie Pańskie. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim naszym parafianom, którzy przyczynili się do przygotowania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję Paniom z Sekcji Charytatywnej za przygotowanie paczek wielkanocnych; ks. Sewerynowi i Służbie Liturgicznej – Ministrantom i Lektorom; Panu Organiście Krzysztofowi Pawliszowi, Panu Kościelnemu Adamowi, Łukaszowi, Oskarowi i Jackowioraz Paniom sprzątającym Agacie i Agnieszce, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański; przedstawicielom Rady Parafialnej za życzenia z okazji Dnia Kapłańskiego i Świąt Wielkanocnych.
Niech Świętowanie Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego umocni naszą wiarę, ożywi nadzieję i na nowo rozpali serca miłością, byśmy wytrwale podążali za Chrystusem Zmartwychwstałym drogą naszego powołania i świadczyli w codzienności o triumfie życia nad śmiercią, o zwycięstwie dobra, miłości i prawdy.

2. Kalendarz liturgiczny
Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. Porządek Mszy św. niedzielny. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. W piątek z racji na Oktawę Zmartwychwstania nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

3. Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego
Zachęcamy do udziału w Eucharystiach w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. codziennie o godz. 7.00 i 18.00

 
Radujmy się w Panu.
Wesołego Alleluja! Blessed Easter! Joyesse Pasque! Buona Pasqua! Felices Pasquas! Gesunde Christi Auferstehung! Szczastliwogo Wielikodnia!