AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25 grudnia 2021 roku

 1. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
  Dziś przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego, która przypomina nam, że Jezus Chrystus Boży Syn narodził się w Betlejem z Maryi Dziewicy i podzielił nasz los. Jako chrześcijanie gromadzimy się wokół żłóbka, aby adorować tajemnicę Wcielenia Pańskiego. Dziękujemy ks. bpowi Januszowi Mastalskiemu za odprawienie Mszy św. Pasterki i życzymy mu Bożego błogosławieństwa w posłudze pasterskiej w naszej Archdiecezji.
 2. Niedziela 26.12.2021 –  Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Dziś przeżywamy Święto Świętej Rodziny. Modlimy się, aby nasze rodziny były silne Bogiem. Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 3. Poniedziałek 12.2019 – obchodzimy święto św. Jana Ewangelisty. Na Mszach świętych rano i wieczorem poświęcenie wina.
 4. Kolęda 2021/2022
  Podobnie jak w ub. roku, z powodu IV fali koronawirusa kolędy, czyli wizyty duszpasterskiej w naszych domach nie będzie. Gdyby ktoś pragnął przyjąć księdza w domu należy zgłosić w zakrystii. 
 5. Podziękowanie
  Wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na Święta, którzy sprzątali i dekorowali ołtarze z Panem Adamem, naszym kościelnym; artystom plastykom, którzy przygotowali szopkę; Paniom z Sekcji Charytatywnej, które przygotowały paczki świąteczne, Panu Organiście, składam serdeczne podziękowanie.

Naszym parafianom i gościom uczęszczającym na Msze święte do naszego kościoła składamy życzenia błogosławionych, pełnych pokoju, radości i miłości Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech Boże Dziecię obdarza nas potrzebnymi łaskami: życzliwością i dobrocią. Wesołych Świąt! Mery Christmas, Frohe Weihnachten, Jouayesse Noel, Feliz Navidad, Buon Natale, Wsiewo Charoszewo z Rożdieniem Isusa Christsa!