AktualneOgłoszenia

Ogłoszenia parafialne: Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2020 roku

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
Dziś przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego, która przypomina nam, że Jezus Chrystus Boży Syn narodził się w Betlejem z Maryi Dziewicy i podzielił nasz los. Jako chrześcijanie gromadzimy się wokół żłóbka, aby adorować tajemnicę Wcielenia Pańskiego.
Sobota 26.12.2020 –  Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
Niedziela   27.12.2019 – Obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Będziemy dziękować Bogu za nasze rodziny: za rodziców, rodzeństwo i dziadków.
W niedzielę będziemy obchodzić Święto św. Jana Ewangelisty. Na Mszach świętych rano i wieczorem poświęcimy wino.

Podziękowanie
Wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na Święta: Paniom Agacie i Agnieszce, które sprzątały i dekorowały nasze ołtarze z Panem Adamem, naszym kościelnym; artystom plastykom, którzy przygotowali szopkę – Państwu  Piotrowi i Oldze Turkiewiczom, Pani Elżbiecie Pietrzyk i Jackowi; Paniom z Sekcji Charytatywnej, które przygotowały paczki świąteczne, Panu Organiście, składam serdeczne podziękowanie.

Naszym parafianom i gościom uczęszczającym na Msze święte do naszego kościoła składamy życzenia błogosławionych, pełnych pokoju, radości i szczęścia Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech Boże Dziecię obdarza nas potrzebnymi łaskami: życzliwością i dobrocią. Wesołych Świąt! Mery Christmas, Frohe Weihnachten, Jouayesse Noel, Feliz Navidad, Buon Natale, Wsiewo Charoszewo z Rożdieniem Isusa Christsa!