Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne: Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2019 roku

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
Dziś przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego, która przypomina nam, że Jezus Chrystus Boży Syn narodził się w Betlejem z Maryi Dziewicy i podzielił nasz los. Jako chrześcijanie gromadzimy się wokół żłóbka, aby adorować tajemnicę Wcielenia Pańskiego.

Czwartek 26.12.2019 – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Piątek 27.12.2019 – Święto św. Jana Ewangelisty. Na Mszach świętych rano i wieczorem poświęcimy wino

Sobota – 28.12.2019 – Święto Świętych Młodzianków

Niedziela – 30.12.2019 – Obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Będziemy dziękować Bogu za nasze rodziny: za rodziców, rodzeństwo i dziadków.

Podziękowanie
Wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na Święta: Paniom sprzątającym i dekorującym kościół; Paniom z Sekcji Charytatywnej, które przygotowały paczki świąteczne, Panom Kościelnym, Panu Organiście, Pracownikom parafialnym, Służbie Liturgicznej, składamy serdeczne podziękowanie.
Naszym parafianom i gościom uczęszczającym na Msze święte do naszego kościoła składamy życzenia błogosławionych, pełnych pokoju, radości i szczęścia Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech Boże Dziecię obdarza nas potrzebnymi łaskami: życzliwością i dobrocią. Wesołych Świąt! Mery Christmas, Frohe Weihnachten, Jouayesse Noel, Feliz Navidad, Buon Natale, Wsiewo Charoszewo z Rożdieniem Isusa Christsa!