Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne: 13. Niedziela zwykła – 30 czerwca 2019r.

1. Kalendarz liturgiczny
Poniedziałek – wspomnienie św. Ottona, Biskupa
Środa – Święto św. Tomasza Apostoła
Czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
Piątek – wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy
Sobota– wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

2. Nabożeństwo czerwcowe
Ostatnie nabożeństwo czerwcowe odprawimy dziś o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy naszych parafian i gości.

3. Pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca
W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobota miesiąca lipca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od godz. 17.00. Odwiedziny chorych w piątek między 14.00 i 16.00.

5. Ewangelizacja domowa
W nadchodzących dniach członkowie wspólnoty neokatechumenalnej działającej na terenie naszej parafii przy klasztorze OO. Franciszkanów będą odwiedzać domy naszych parafian, chodząc po dwóch od drzwi do drzwi i głosząc zbawcze orędzie o Jezusie Chrystusie oraz dzieląc się doświadczeniem wiary. Wszystkie osoby odwiedzające nasze domy mają przy sobie dokument z pieczęcią parafii i podpisem proboszcza. Zachęcamy naszych parafian do otwarcia drzwi swoich domów i spotkania z braćmi głoszącymi Ewangelię.

6. Monety z różnych krajów świata
Młodzież przygotowująca się na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii w 2022 roku rozprowadza po Mszach św. monety z różnych stron świata. Ofiara będzie przeznaczona na pokrycie kosztów podróży. Bóg zapłać za ofiary.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego odpoczynku niedzielnego i udanych wakacji. Szczęść Boże!