Ogłoszenia parafialne: IV Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018 r. – Niedziela Laetare

  1. Kalendarz liturgiczny

Dzisiejsza niedziela Laetare (z łac. radować się) – zachęca nas do radości, bo już niedługo wejdziemy w czas przeżywania Męki i Zmartwychwstania Pańskiego.

Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa jest odprawiana w naszym kościele w piątki o godz. 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.00.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne

W przyszłą niedzielę zaczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które trwają od niedzieli do wtorku. Prowadzi ks. prof. dr hab. Adam Olszewski z UPJPII. Nauki w niedzielę na wszystkich Mszach św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00 i 18.00. We wtorek spowiedź rekolekcyjna rano od 6.30 i wieczorem od 17.00

 

  1. Baranki wielkanocne

Po Mszy św. można nabyć tradycyjny Baranek Wielkanocny Caritas. Dochód jest przeznaczony na przygotowanie paczek świątecznych dla niezamożnych parafian. Bóg zapłać za włączenie się w akcję charytatywną parafialnej Caritas.

 

  1. Ekstremalna Droga Krzyżowa

W naszej parafii organizujemy grupę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w nocy z 23 na 24 marca z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy w zakrystii. Informacje u ks. Tomasza.

 

  1. Mitingi grypy AA „Kanonicza”

Mitingi grupy AA „Kanonicza” w salce katechetycznej o godz. 19.00 w każdy czwartek. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy mają problem alkoholowy i pragną coś zmienić w swoim życiu.

 

  1. Światowe Dni Młodzieży w Panamie 2019

Grupa młodzieży przygotowująca się w naszej parafii do ŚDM w Panamie 2018 rozprowadzać będzie kartki świąteczne w przyszłą niedzielę po Mszach św.. Zarobione pieniądze będą służyły na wyjazd na ŚDM. Prosimy o wsparcie.