Ogłoszenia parafialne: 22. NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2017 roku

1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Stelli Mardosewicz i 10 Towarzyszek, Nazaretanek, Męczennic

Czwartek – wspomnienie bł. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika

Piątek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Sobota – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

 

2. Pielgrzymka Rodzin

W przyszłą sobotę Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Serdecznie zapraszamy chętnych na wyjazd, aby się zgłaszali do zakrystii.

 

3. Rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek kolejny rok nauki rozpoczynają dzieci i młodzież. Msza św. dla młodzieży I LO im Bartłomieja Nowodworskiego w pon. o godz. 8.00. O godz.   9.00 Sz. Podstawowa nr 16 z ul. Dietla. O godz. 10.30 I Gimnazjum i 44 LO z ul. Bernardyńskiej. Obejmijmy naszymi modlitwami nauczycieli i katechetów oraz dzieci i młodzież na progu nowego roku szkolnego.

 

4. Spotkanie Akademickiego Koła Przyjaciół Radia Maryja

W poniedziałek spotkanie Akademickiego Koła Przyjaciół Radia Maryja i transmisja w Radiu Maryja i Telewizji Trwam. Początek o godz. 17.30. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. abp Marek Jędraszewski. O 21.30 rozmowy niedokończone w Radiu Maryja nt. Początek Roku szkolnego. Szkoła i jej misja: kształcenie i wychowanie. Reforma szkolnictwa. Serdecznie zapraszamy naszych parafian.

5. Msza św. Trydencka

Od września tego roku w każdy czwartek o godz. 19.00 w naszym kościele będziemy odprawiać Mszę św. w Rycie Trydenckim. Serdecznie zapraszamy